sesli sohbet, sesli chat, sesli mobil sohbet, mobil sohbet, seslisohbet

132Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kamerali Sohbet

Bir çok google kullanıcılarının Aradıgı terimlerden biri olan Kamerali Sohbet ortamının en güzel mekanlarından biri olan seslicik.com ailesine hoş geldiniz. size hem kameralı sohbet hemde sesli sohbet ve muzik çalıp dinleteceginiz bir ortam hazırlayan seslicik ailesine sizlerde katılın, kamerali chat oda sayımız 20+1 dir.

dilerseniz kendi odanızı kiralayabilir veya tüm odalarda yönetici olmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz, kamerali sohbet sitelerinin maliyeti oldukça yüksektir. bu nedenle küçük çaplı cevreniz varsa kendi odanızı aktif edebilir, sevdiğiniz dostlarınızla bu odalarda sınırsız sesli ve kameralı sohbet edebilirsiniz.

dilediginiz kadar flash nick ekliyebilir, siz ve sevdiklerinizle farklı bir kamerali sohbet platformu kurabilirsiniz. kuralları siz belirlemeye ne dersiniz?

kamerali sohbet odaları sınırsız üser limiti ile karşınızda haydi durma seninde kamerali sohbet odan olsun hemen aramıza katıl acele et süresiz Mikrofon Alıp Muzik Dinletebilirsin veya Canlı Konuşabilirsiniz. bunların hepsi kamerali sohbet sitesi olan SesliCik.Com'da !

Yazar : Ayaz
29 Eyl 2018
170 Görüntüleme

Tags:


Hazan
29/09/2018 00:46

güzel ve açıklayıcı bir makale olmuş gerçekten beğendim fakat anlamadıgım yazılarınızı neden kısa tutuyorsunuz? biraz daha uzatmanızı öneririm

Cevapla
Gönder