sesli sohbet, sesli chat, sesli mobil sohbet, mobil sohbet, seslisohbet

132Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliCik.Com Hakkında

Merhaba Arkadaşlar Bu ilk yazımızda Seslicik.Com'un Açılış Sebebini Nasıl Açıldıgı Hakkında sizlere bilgi vermek istedim.

Seslisohbet Kategorisinde Epeydir hevesim vardı Fakat Ortalıkta Çöp olmuş çogu site gördüm bunun nedenlerinden en önemlisi ise sonradan panelcilik yapmaya baslayanların insanları kandırıp dolandırıp beş kuruş etmez (Ç)alıntı panellerini satmaları oldu.

seslichat panellerinin her panelcinin birbirinden Aldıgını malum biliyosunuzdur. seslisohbet kategorisinde pek bir arkadaşım yoktu ama yinede açma kararı aldım. aklıma akılda kalıcı güzel bir domain gelmedi bende bir kaç gun sorgulama yaptım acaba hangi domaini alıp açabilirdim diye malumunuz bu sesli sohbet sistemine giriyosanız akılda kalıcı bir domain şarttı.

ve Seslicik.Com'u Buldum Hem Akılda kalıcı hemde basit bir cumleydi sonra panel araştırması yaptım ve sesli panelci olarak 4 en fazla 5 tane saglam firma buldum. ve bunların biriyle anlaşıp aktif ettim, öncelikle şunu soylemek istiyorum asla ama asla sitemiz SATILIK / KIRALIK degildir. sistemimize giriş yaparak üye olabilirsiniz.

Yetkili olmak istiyor sizlerde bu sesli chat platformuna emek vermek istiyor ve kendi evinizmiş gibi rahat sohbet etmek istiyorsanız tabiri cayizse Taşın altına elinizi atmanız gerekiyor :) kısa zaman içerisinde bir kaç tane daha site alınıp linklenecektir.

bundan emin olabilirsiniz.

Yazar : Ayaz
28 Eyl 2018
178 Görüntüleme

Tags:


Gönder